Tomasz Niecik - Kochaj i szalej

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:04
Data dodania: 26.09.2010 18:36:56
Rozmiar pliku: 3,72 MB
Tagi: Tomasz Niecik, Kochaj i szalej
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tomasz_Niecik_-_Kochaj_i_szalej.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje trzy i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Kochaj i szalej", której autorem jest Tomasz Niecik. Kawałek w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Tomasz Niecik - Kochaj i szalej jak na razie. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tomasz Niecik - Kochaj i szalej to piosenka, która staje się coraz szybciej rozpoznawalna, nie zawsze w gronie fanów tego typu rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Tomasz Niecik jest w stanie napisać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące hity, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odszukasz tu mnóstwo gatunków muzyki. To nie jedynie ten rodzaj muzyki, który przedstawia Tomasz Niecik - Kochaj i szalej, lecz także wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Codziennie wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, nadaje się na wiele sytuacji. Nie zawsze muszą to być ogromne imprezy. Wiele z tych piosenek z miłą chęcią włączysz w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy doceniają czystość i świetne brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Kochaj i szalej? Download tej empetrójki to jedynie kilka kroków. Na pewno dasz sobie z tym radę, cały proces nie odbiega od tych z innych portali. Ale jednak posiadamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dorzucamy świeże piosenki, systematycznie poszerzając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas brakuje, z całą pewnością jak najszybciej pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj