Fasolinki - W naszym zoo jest wesoło

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:50
Data dodania: 28.09.2010 19:03:16
Rozmiar pliku: 6,50 MB
Tagi: Fasolinki, W naszym zoo jest wesoło, dla, dzieci, muzyka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fasolinki_-_W_naszym_zoo_jest_wesoło.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz ma rozmiar sześć i pięćdziesiąt setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt sekund. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "W naszym zoo jest wesoło", której autorem jest Fasolinki. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie zaproponował jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Odwiedzający oddali głos na ten plik już jeden raz, a średnia ocen jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka Fasolinki - W naszym zoo jest wesoło nie została jak na razie ani razu pobrana. Żadna osoba jak na razie nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Fasolinki - W naszym zoo jest wesoło. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Fasolinki jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy W naszym zoo jest wesoło, świetna empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tu na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie można napotkać na analogicznych stronach. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, zdecyduj się na W naszym zoo jest wesoło, której kompozytorem jest Fasolinki. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiego powodu Fasolinki - W naszym zoo jest wesoło jest ostatnio na topie. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca tworzy hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj