Rasmus Seebach - Lidt i fem

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:41
Data dodania: 28.09.2010 20:53:10
Rozmiar pliku: 5,06 MB
Tagi: Rasmus Seebach, Lidt i fem, rasmus, seebach, lidt, fem
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rasmus_Seebach_-_Lidt_i_fem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz zajmuje pięć i sześć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Lidt i fem", której wykonawcą jest Rasmus Seebach. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie zaproponowano jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Nikt nie ściągnął utworu muzycznego Rasmus Seebach - Lidt i fem do dnia dzisiejszego. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten utwór w formacie mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Lidt i fem. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Rasmus Seebach, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych przebojów. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Rasmus Seebach - Lidt i fem, a następnie przegrać go na telefon.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle łatwych do zrobienia tricków, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Lidt i fem? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojej biblioteki piosenek oraz poznanie nowych artystów. A może będzie również tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj