Swedish House Mafia - One

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:50
Data dodania: 04.10.2010 10:48:49
Rozmiar pliku: 5,35 MB
Tagi: Swedish House Mafia, One, swedish, house, mafia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Swedish_House_Mafia_-_One.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej pięć i trzydzieści pięć setnych megabajta. Zaś jego długość to pięć minut i pięćdziesiąt sekund. Słuchasz utwór o tytule "One", którego autorem jest Swedish House Mafia. Plik mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego kawałka. Będziemy więc wdzięczni, jak byś go zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał utworu muzycznego Swedish House Mafia - One dotychczas. Żadna osoba do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Swedish House Mafia - One. Z jakiego powodu właśnie ten utwór?

Swedish House Mafia bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży One, genialna piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by obawiać się o żadne koszty - wszystkie dostępne u nas utwory są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie możesz spotkać na analogicznych stronach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tutaj jest obecna jedynie czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także bez opłat i błyskawicznie.

One, w wykonaniu Swedish House Mafia, to znakomita muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i przekonaj się, dlaczego Swedish House Mafia - One jest teraz tak popularna. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta tworzy przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj