06-negative-an_ornament

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:40
Data dodania: 04.10.2010 11:57:03
Rozmiar pliku: 9,17 MB
Tagi: negative, an_ornament
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

06-negative-an_ornament.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz zajmuje dziewięć i siedemnaście setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i czterdzieści sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 tytułem "an_ornament", którego autorem jest negative. W sobotę, 25 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku mp3. Byliśbyśmy więc niezwykle szczęśliwi, gdybyś go zaproponował. Utwór 06-negative-an_ornament nie został dotychczas ani razu pobrany. Nikt dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko się zaciera - także przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się 06-negative-an_ornament. Czy warto tego posłuchać?

negative jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy an_ornament, genialna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Ważne jest także to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń stronami - tutaj znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych trudności, a także szybko i za darmo.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest an_ornament, w wykonaniu negative. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, dlaczego 06-negative-an_ornament jest teraz na topie. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten muzyk nagrywa przebój za przebojem, tak samo jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj