Fretkillr - My Cheri Amour

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:49
Data dodania: 04.10.2010 13:24:50
Rozmiar pliku: 729 KB
Tagi: Fretkillr, My Cheri Amour, my, cheri, amour
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fretkillr_-_My_Cheri_Amour.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie odtwarzasz to siedemset dwadzieścia dziewięć i zero setnych kilobajta. A jego długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści dziewięć sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa Fretkillr, którego nazwa to My Cheri Amour. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór Fretkillr - My Cheri Amour nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu nieco dłużej.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład My Cheri Amour. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Fretkillr - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na najlepszych imprezach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, na przykład Fretkillr - My Cheri Amour, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka bardzo sprytnych do realizacji sztuczek, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 My Cheri Amour? Ściągnij mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej bazy utworów oraz poznanie nowych muzyków. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj