Qntal - Indiscrete

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:14
Data dodania: 04.10.2010 13:32:45
Rozmiar pliku: 3,88 MB
Tagi: Qntal, Indiscrete, gotica
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Qntal_-_Indiscrete.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje trzy i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i czternaście sekund. Słuchasz piosenkę tytułem "Indiscrete", której wykonawcą jest Qntal. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Do dzisiaj nikt nie ściągnął nigdy utworu muzycznego Qntal - Indiscrete. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi twórcy, którzy bardzo szybko zyskują tłumy nowych sympatyków, gotowych zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego artysty. Analogicznie jest, jeśli chodzi o Indiscrete, stworzonym od podstaw przez Qntal. Kawałek ten błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Pozostawmy zdania ludzi za plecami, bo pewnie chcesz poznać Qntal - Indiscrete? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, przez co ten utwór zyskuje same dobre opinie między słuchaczami i krytykami. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Indiscrete, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach kawałka Qntal? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader ułatwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnej piosenki z Wrzuty. Już nie musisz szukać darmowych kawałków na różnych, nie całkiem przyjaznych stronach - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno pojemnego zbioru utworów. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu tekstu, np. Qntal - Indiscrete, otrzymasz wyniki, skąd zostaniesz przekierowany od razu do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Ciebie. Jeżeli jesteś już znudzony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co podają nam radia, powinieneś jak najszybciej ściągnąć trochę darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę proste, kilka kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, wspaniałych kawałków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj