Pół miliona

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:32
Data dodania: 04.10.2010 13:35:13
Rozmiar pliku: 1,22 MB
Tagi: pumpkin, trójka, sobala
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pół_miliona.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to jeden i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na zero minut i trzydzieści dwa sekundy. Jest to podstrona, na której masz możliwość pobrania i posłuchania utworu Pół miliona. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku Pół miliona do dziś. Żaden odwiedzający do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Pół miliona do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Pół miliona download, download Pół miliona, pobierz Pół miliona, Pół miliona pobierz, pobierz mp3 Pół miliona, download mp3 Pół miliona, Pół miliona pobierz mp3, Pół miliona mp3 pobierz, zippy Pół miliona zippy, chomikuj Pół miliona chomikuj, Pół miliona mp3 download, darmowe mp3 Pół miliona, Pół miliona download mp3, lub Pół miliona mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć twórczość coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Pół miliona. Czemu właśnie ten utwór?

Pół miliona jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak reszta artystów - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Pół miliona, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych stronach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tu jest jedynie bezpieczna muzyka.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i darmowe. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Pół miliona, autorstwa Pół miliona, to doskonała muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie Pół miliona i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten wykonawca nagrywa przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj