Revolusion-Thousand Hallelujahs

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 08:13
Data dodania: 04.10.2010 14:20:25
Rozmiar pliku: 7,52 MB
Tagi: Revolusion, Thousand Hallelujahs
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Revolusion-Thousand_Hallelujahs.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar siedem i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na osiem minut i trzynaście sekund. To utwór w formacie mp3 o tytule "Thousand Hallelujahs", którego autorem jest Revolusion. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego utworu. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku audio Revolusion-Thousand Hallelujahs. Żadna osoba do tej pory nie raczył dodać komentarza do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Thousand Hallelujahs. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Revolusion, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś mógł ignorować inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Revolusion-Thousand Hallelujahs, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na telefon Thousand Hallelujahs? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych muzyków. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj