Abney Park - Dear Ophelia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:51
Data dodania: 04.10.2010 14:22:04
Rozmiar pliku: 2,22 MB
Tagi: Abney Park, Dear Ophelia, Abney, Park, Dear, Ophelia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Abney_Park_-_Dear_Ophelia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej dwa i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Długość to cztery minuty i pięćdziesiąt jeden sekund. Słuchasz kawałek tytułem "Dear Ophelia", którego wykonawcą jest Abney Park. Utwór w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem uszczęśliwieni, jeśli byś takowy zaproponował. Piosenka Abney Park - Dear Ophelia nie została dotychczas ani razu pobrana. Żaden odwiedzający dotychczas nie raczył skomentować tego pliku mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni artyści, którzy bezproblemowo zyskują tłumy wiernych słuchaczy, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Jednym z takich twórców jest Abney Park, a najnowszy przebój Dear Ophelia to mistrzostwo w kwestii tworzenia muzyki, a to głownie przez znakomite brzmienie i niesamowitą jakość dźwięku.

A może sam chcesz się dowiedzieć, czym jest Abney Park - Dear Ophelia? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zbiera same dobre opinie pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz na codzień, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Dear Ophelia, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach kawałka Abney Park? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnej empetrójki z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych piosenek na różnych, niebezpiecznych witrynach - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie rozbudowanego zbioru empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Abney Park - Dear Ophelia, pojawią się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 wprost na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie pobranie niezłej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi hitami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj