AC/DC - You Shook Me All Night Long

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:53
Data dodania: 04.10.2010 14:29:22
Rozmiar pliku: 8,88 MB
Tagi: AC/DC, You Shook Me All Night Long, acdc
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

AC/DC_-_You_Shook_Me_All_Night_Long.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży osiem i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "You Shook Me All Night Long", której autorem jest AC/DC. Utwór, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Któryś z użytkowników zamieścił już klip do tej piosenki i możesz go uruchomić nieco powyżej. Utwór AC/DC - You Shook Me All Night Long nie został jeszcze ani razu pobrany. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zanurzyć się w świat muzyki. Czeka na Ciebie bezlik bezpłatnych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Chcesz You Shook Me All Night Long? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, każdy sobie z tym poradzi.

AC/DC to ceniony oraz sławny wykonawca na scenie muzycznej. Jego piosenki w mgnieniu oka stają się rozchwytywanymi hitami. Analogicznie dzieje się z You Shook Me All Night Long. Download pliku mp3 możesz przeprowadzić właśnie tu. Tylko kilka kliknięć wystarczy, abyś nie musiał zaglądać na Wrzutę i podobne strony, aby słuchać tej piosenki.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość słuchania muzyki dokładnie tam, gdzie zechcesz. Chcesz włączyć kawałki w telefonie lub odtwarzaczu? Nic prostszego - pobierz AC/DC - You Shook Me All Night Long i słuchaj jej gdziekolwiek zapragniesz, bez ograniczeń.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych pieniędzy! Całość jest absolutnie za darmo, wystarczy że wybierzesz przebój i pobierzesz go, nie zapłacisz za to ani grosza. Pobieranie utworów z serwisu Wrzuta to dobre wyjście dla ludzi, którzy pragną najpierw zapoznać się z danym albumem lub utworem, a dopiero później to kupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je także posłuchać, aby nie ściągać niczego w ciemno i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Jeśli dany utwór nie przypadnie Ci do gustu, zawsze jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednakże You Shook Me All Night Long, którego twórcą jest AC/DC, jest teraz bardzo popularny - nie pozostań w tyle i bez żadnych kłopotów wykorzystaj nasze wspaniałe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj