Agnes Milewski - Numb

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:24
Data dodania: 04.10.2010 14:42:21
Rozmiar pliku: 4,02 MB
Tagi: Agnes Milewski, Numb, milewski, agnes
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Agnes_Milewski_-_Numb.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to cztery i dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Słuchasz kawałek tytułem "Numb", którego wykonawcą jest Agnes Milewski. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Plik Agnes Milewski - Numb nie został do tej pory ani razu pobrany. Żadna osoba do tej pory nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Numb, której autorem jest Agnes Milewski, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Agnes Milewski - Numb, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie poznasz kilka bardzo sprytnych do realizacji sztuczek, za pomocą których bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Numb? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Dziś już każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj