Robert Wyatt - Sea Song

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:31
Data dodania: 04.10.2010 15:05:07
Rozmiar pliku: 14,9 MB
Tagi: Robert Wyatt, Sea Song, Robert, Wyatt, Sea, Song, Progressive, Rock, 1974
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Robert_Wyatt_-_Sea_Song.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar czternaście i dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i trzydzieści jeden sekund. To piosenka tytułem "Sea Song", której wykonawcą jest Robert Wyatt. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy więc bardzo wdzięczni, jeśli byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Robert Wyatt - Sea Song jak na razie. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Robert Wyatt - Sea Song. Czy warto tego posłuchać?

Robert Wyatt jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak większość mało znanych wykonawców, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Sea Song, niezwykła empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych utworów, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tu na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie możesz napotkać na analogicznych witrynach. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Sea Song, której autorem jest Robert Wyatt, to znakomita piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż Robert Wyatt - Sea Song stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Robert Wyatt nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj