Zegarmistrz Czasu - Wojna

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:19
Data dodania: 04.10.2010 15:08:26
Rozmiar pliku: 9,73 MB
Tagi: Zegarmistrz Czasu, Wojna, rock, gitara, gitary, malinowski, owczarek, malinowska, pułas, kaliński, kujawski, zegarmistrz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Zegarmistrz_Czasu_-_Wojna.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz ma rozmiar dziewięć i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i dziewiętnaście sekund. To plik mp3 o tytule "Wojna", którego wykonawcą jest Zegarmistrz Czasu. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka Zegarmistrz Czasu - Wojna nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik audio, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Czeka na Ciebie ogrom darmowych kawałków, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz Wojna? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym poradzi.

Zegarmistrz Czasu jest znanym i poważanym autorem w świecie muzyki. Jego utwory błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów. Podobnie dzieje się z Wojna. Download tej empetrójki najłatwiej wykonać na naszej stronie. Jedynie parę kliknięć potrzeba, abyś nie musiał zaglądać na Wrzutę albo podobne strony, by cieszyć się tym utworem.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie w miejscu, gdzie pragniesz. Pewnie chcesz włączyć kawałki na wieży albo w telefonie? Nic łatwiejszego - ściągnij Zegarmistrz Czasu - Wojna i włączaj ją gdziekolwiek chcesz, bez ograniczeń.

Co ważne, nie chcemy żadnych opłat za dawanie mp3 do ściągnięcia. Całość jest zupełnie za free, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz robić niczego poza wytypowaniem utworu i ściągnięciem go. Ściąganie hitów z serwisu Wrzuta jest znakomitym wyjściem dla osób, które chcą przedtem zapoznać się z danym albumem lub utworem, i w następstwie tego to zakupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, żeby nie ściągać tego po omacku i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Jeśli ten kawałek Ci się nie spodoba, w każdym momencie jesteś w stanie przejść do innego. Ale Wojna, którego twórcą jest Zegarmistrz Czasu, jest ostatnio bardzo popularny - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj