B.O.L.S-PROMO MIX

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:53
Data dodania: 04.10.2010 15:10:57
Rozmiar pliku: 1,73 MB
Tagi: B.O.L.S, PROMO MIX, bols, lemon, stachu, biały, orzeszek, wrp, warpie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

B.O.L.S-PROMO_MIX.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz waży jeden i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt trzy sekundy. To jeden z wielu piosenek wykonawcy B.O.L.S, której nazwa brzmi PROMO MIX. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żaden odwiedzający nie pobrał utworu muzycznego B.O.L.S-PROMO MIX do dnia dzisiejszego. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - PROMO MIX, której autorem jest B.O.L.S, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość omijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby B.O.L.S-PROMO MIX, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle sprytnych do wykonania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś wrzucić na telefon PROMO MIX? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie kiedyś ściągali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj