Moondog - Big Cat

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:55
Data dodania: 04.10.2010 15:31:14
Rozmiar pliku: 2,62 MB
Tagi: Moondog, Big Cat, big, cat, avant-garde, 1956
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Moondog_-_Big_Cat.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz słuchasz ma rozmiar dwa i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt pięć sekund. To jeden z utworów wykonawcy Moondog, którego nazwa to Big Cat. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nikt nie dopasował jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała pliku Moondog - Big Cat do tego momentu. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe wydawnictwa, które w jednej chwili zdobywają serca ludzi. Podobnie jest z przebojem Big Cat, stworzonym od podstaw przez Moondog. Piosenka ta szturmem podbija miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Zapewne pragnąłbyś osobiście przekonać się, jak brzmi Moondog - Big Cat? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz na codzień, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Big Cat, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Moondog? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnej piosenki z tego serwisu. Od dziś skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych stron - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie pojemnym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Moondog - Big Cat, otrzymasz wyniki, z których zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają tylko na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej pobrać jak najwięcej darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz ogrom utworów, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj