Turbulence - We are

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:42
Data dodania: 04.10.2010 15:32:49
Rozmiar pliku: 5,07 MB
Tagi: Turbulence, We are
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Turbulence_-_We_are.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz ma rozmiar pięć i siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści dwa sekundy. To piosenka o tytule "We are", której wykonawcą jest Turbulence. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Piosenka Turbulence - We are nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik audio, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się wykonawców, również za sprawą portali takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, na przykład Turbulence - We are. Czy warto tego posłuchać?

Turbulence bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Tak jak większość początkujących artystów, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy We are, świetna piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie można napotkać na analogicznych witrynach. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i za free. Puść w niepamięć ciągłe czekanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

We are, autorstwa Turbulence, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, czemu Turbulence - We are jest teraz na topie. Turbulence nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj