PAWEL FELINIAK-DJ FLALKU - PLASTIC CITY Session...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 40:23
Data dodania: 17.10.2010 12:58:16
Rozmiar pliku: 37,0 MB
Tagi: PAWEL FELINIAK, DJ FLALKU, PLASTIC CITY Session..., pawel, feliniak-dj, flalku, plastic, city, session, by, dj, flaku
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

PAWEL_FELINIAK-DJ_FLALKU_-_PLASTIC_CITY_Session....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie masz otworzoną to około trzydzieści siedem i zero setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na czterdzieści minut i dwadzieścia trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "DJ FLALKU", której autorem jest PAWEL FELINIAK. Plik mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 26 wrzesnia 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku. Zalecamy zatem, abyś takowy zaproponował. Do dzisiaj żaden użytkownik nie zapisał nigdy pliku PAWEL FELINIAK-DJ FLALKU - PLASTIC CITY Session.... Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które z miejsca zdobywają serca fanów. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o DJ FLALKU, stworzonym od podstaw przez PAWEL FELINIAK. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Zostawmy zdania ludzi za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać PAWEL FELINIAK-DJ FLALKU - PLASTIC CITY Session...? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, dlaczego ten kawałek zbiera same dobre opinie pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w kwestii trendów w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o DJ FLALKU, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać tę piosenkę PAWEL FELINIAK? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnej piosenki z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych kawałków na różnych, podejrzanych serwisach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej potężnie rozbudowanej bazy przebojów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki PAWEL FELINIAK-DJ FLALKU - PLASTIC CITY Session..., wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu niezłym wyjściem będzie ściągnięcie porządnej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu otrzymasz mnóstwo utworów, którymi będziesz w stanie radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj