donGURALesko - Mówią Tam Na Blokach

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:18
Data dodania: 17.10.2010 13:01:04
Rozmiar pliku: 9,83 MB
Tagi: donGURALesko, Mówią Tam Na Blokach, mówią, tam, na, blokach, other
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

donGURALesko_-_Mówią_Tam_Na_Blokach.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz ma rozmiar dziewięć i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i osiemnaście sekund. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Mówią Tam Na Blokach", którego wykonawcą jest donGURALesko. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku donGURALesko - Mówią Tam Na Blokach do tej pory. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko blaknie - także za sprawą serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi donGURALesko - Mówią Tam Na Blokach. Czy warto przesłuchać ten utwór?

donGURALesko bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Tak jak większość rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Mówią Tam Na Blokach, genialna piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość dostępnych tutaj utworów jest zupełnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz napotkać na analogicznych portalach. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez żadnych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, zdecyduj się na Mówią Tam Na Blokach, której kompozytorem jest donGURALesko. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, czemu donGURALesko - Mówią Tam Na Blokach jest teraz tak popularna. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki muzyk produkuje hit za hitem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj