Boris - tatuaże

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:23
Data dodania: 17.10.2010 14:04:18
Rozmiar pliku: 2,19 MB
Tagi: Boris, tatuaże, hip-hop, muzyka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Boris_-_tatuaże.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie odtwarzasz to dwa i dziewiętnaście setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Jest to jeden z wielu dzieł wykonawcy Boris, którego tytuł brzmi tatuaże. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Jak na razie żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego Boris - tatuaże. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Czeka na Ciebie mnóstwo bezpłatnych utworów, wszystko co powinieneś wykonać to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz tatuaże? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to prostsze niż myślisz.

Boris to poważany oraz modny autor na scenie muzycznej. Piosenki, które tworzy, szybko wdrapują się na szczyty list przebojów. Podobnie dzieje się z tatuaże. Download pliku mp3 możesz zrobić właśnie tutaj. To tylko kilka kliknięć, dzielących Cię od cieszenia się tą piosenką, bez potrzeby wchodzenia na Wrzutę i podobne serwisy.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Pewnie chcesz posłuchać piosenek na wieży lub w telefonie? Nic prostszego - ściągnij Boris - tatuaże i włączaj ją gdzie zechcesz, bez żadnych trudności.

Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych opłat za to, że udostępniamy mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest całkowicie za darmo, wystarczy że wytypujesz piosenkę i pobierzesz ją, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Ściąganie empetrójek z serwisu Wrzuta to świetne wyjście dla tych, którzy chcą przedtem zaznajomić się z konkretnym albumem lub utworem, i dopiero po tym to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je również posłuchać, żeby nie ściągać tego w ciemno i nie tworzyć bałaganu na dysku twardym. Gdy dany utwór Ci się nie spodoba, zawsze możesz przejść do innego. Jednakże tatuaże, którego autorem jest Boris, jest ostatnio na topie - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych kłopotów wykorzystaj nasze wspaniałe narzędzie, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj