- A wczora z wieczora

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:38
Data dodania: 11.11.2010 13:33:01
Rozmiar pliku: 1,50 MB
Tagi: A wczora z wieczora
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

-_A_wczora_z_wieczora.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz masz otworzoną to mniejwięcej jeden i pięćdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania to jeden minute i trzydzieści osiem sekund. Jest to strona, na której masz możliwość zapisania na dysk i posłuchania pliku audio w formacie mp3 - A wczora z wieczora. Utwór mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 - A wczora z wieczora. Żaden odwiedzający do tej pory nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu nieco dłużej.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu - A wczora z wieczora. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją A wczora z wieczora - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany utwór, na przykład - A wczora z wieczora, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do realizacji rozwiązań, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 - A wczora z wieczora? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj