Kurs włoskiego - smieszne

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (28 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:34
Data dodania: 11.11.2010 19:31:11
Rozmiar pliku: 3,53 MB
Tagi: Kurs włoskiego, smieszne, konferencja, tłumaczenie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kurs_włoskiego_-_smieszne.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to około trzy i pięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i trzydzieści cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "smieszne", której autorem jest Kurs włoskiego. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Odwiedzający wystawili ocene na tę piosenkę już dwadzieścia osiem razy, a średnia ocen wynosi cztery i jedenaście setnych, w skali od 1 do 6. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego Kurs włoskiego - smieszne dotychczas. Żadna osoba dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zanurzyć się w świat muzyki. Bezlik utworów jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz smieszne? Pobierz mp3 błyskawicznie, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Kurs włoskiego jest sławnym i poważanym twórcą sceny muzycznej. Nagrywane przez niego piosenki szybko stają się rozchwytywanymi przebojami. Nie inaczej stało się z smieszne. Download tej piosenki najłatwiej zrobić właśnie tu. To jedynie kilka kliknięć, które dzielą Cię od słuchania tej piosenki, bez konieczności odwiedzania Wrzuty i podobnych portali.

Poprzez nasze bezpłatne mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie pragniesz. Pewnie chcesz włączyć piosenki w odtwarzaczu lub na wieży? Zatem nie czekaj - pobierz Kurs włoskiego - smieszne i włączaj ją gdzie zechcesz, bez żadnych trudności.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez żadnych opłat! Całość jest zupełnie za darmo, wystarczy że wybierzesz piosenkę i ściągniesz ją, nie zapłacisz za to ani grosza. Pobieranie empetrójek z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla osób, które pragną przedtem posłuchać dany utwór lub konkretny album, a dopiero później to kupić.

Nie ściągaj niczego w ciemno i nie rób bałaganu na dysku twardym - przesłuchaj darmowe mp3 przed jego ściągnięciem. Gdy dany kawałek Ci się nie spodoba, w każdej chwili możesz przejść do innego. Ale smieszne, autorstwa Kurs włoskiego, jest od niedawna bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj