Darson - Contact vs. Rapture (mashup)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:04
Data dodania: 14.11.2010 22:49:39
Rozmiar pliku: 2,83 MB
Tagi: Darson, Contact vs. Rapture (mashup), nadia, ali, mix, 2009, mashup, rapture, deadmau5, iio, contact
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Darson_-_Contact_vs._Rapture_(mashup).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz waży dwa i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. A jego długość oscyluje na dwa minuty i cztery sekundy. Jest to utwór o tytule "Contact vs. Rapture (mashup)", którego autorem jest Darson. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś go dodał. Plik Darson - Contact vs. Rapture (mashup) nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych wykonawców, również dzięki serwisom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład Darson - Contact vs. Rapture (mashup). Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Darson jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Contact vs. Rapture (mashup), niezwykła kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Ważne jest także to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne witryny. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu znajduje się wyłącznie czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na Contact vs. Rapture (mashup), autorstwa Darson. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej strony i przekonaj się, z jakiej przyczyny Darson - Contact vs. Rapture (mashup) jest teraz na topie. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta nagrywa hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj