KOMBI - LINIA ŻYCIA

Aktualna ocena: 4.7 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:10
Data dodania: 16.11.2010 19:18:13
Rozmiar pliku: 3,82 MB
Tagi: KOMBI, LINIA ŻYCIA, linia, other
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KOMBI_-_LINIA_ŻYCIA.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej trzy i osiemdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dziesięć sekund. To jeden z piosenek autorstwa KOMBI, której tytuł brzmi LINIA ŻYCIA. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na ten kawałek już trzy razy, a średnia ocen wynosi cztery i sześćdziesiąt siedem setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Plik KOMBI - LINIA ŻYCIA nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - również za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi KOMBI - LINIA ŻYCIA. Czy warto się z tym zapoznać?

KOMBI jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży LINIA ŻYCIA, znakomita empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz obawiać się o żadne opłaty - wszystkie udostępnione tutaj piosenki są absolutnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tu jest wyłącznie czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także szybko i za darmo.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz LINIA ŻYCIA, w wykonaniu KOMBI. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy KOMBI - LINIA ŻYCIA i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. KOMBI nie bez powodu jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj