cała prawda o kobietach!

Aktualna ocena: 3.3 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:11
Data dodania: 29.11.2010 16:53:55
Rozmiar pliku: 3,83 MB
Tagi: humor, kobieta, śmiech, kawał, prawda
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

cała_prawda_o_kobietach!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz zajmuje trzy i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i jedenaście sekund. Jest to miejsce, w którym możesz odtwarzać i zapisać na dysk piosenkę cała prawda o kobietach!. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego utworu. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Userzy oddali głos na tę piosenkę już sześć razy, a średnia głosów jest aktualnie równa trzy i trzydzieści trzy setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku cała prawda o kobietach! dotychczas. Nikt dotychczas nie miał ochoty skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - cała prawda o kobietach!, której autorem jest cała prawda o kobietach!, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne strony i pobierać mp3 prosto od nas. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, na przykład cała prawda o kobietach!, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka bardzo łatwych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 cała prawda o kobietach!? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej porządnie osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ osób, które pragną na poważnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj