Dana Lerska - Szli na zachód osadnicy

Aktualna ocena: 3 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:01
Data dodania: 01.12.2010 21:37:53
Rozmiar pliku: 1,85 MB
Tagi: Dana Lerska, Szli na zachód osadnicy, dana, lerska, szli, na, zachód, osadnicy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dana_Lerska_-_Szli_na_zachód_osadnicy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej jeden i osiemdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i jeden sekunde. Piosenka ta nosi tytuł "Szli na zachód osadnicy", której wykonawcą jest Dana Lerska. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już jeden raz, a średnia ocen jest teraz równa trzy i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała ani razu pliku mp3 Dana Lerska - Szli na zachód osadnicy. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Szli na zachód osadnicy. Znasz taką piosenkę, prawda? Wykonuje ją Dana Lerska - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych eventach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Dana Lerska - Szli na zachód osadnicy, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania chwytów, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Szli na zachód osadnicy? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych artystów. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj