15-olamonola_and_madmike-strach_(tragedy)-kob

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:53
Data dodania: 01.12.2010 21:44:47
Rozmiar pliku: 1,78 MB
Tagi: olamonola_and_madmike, strach_(tragedy), reggae, ragga, danchall
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

15-olamonola_and_madmike-strach_(tragedy)-kob.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to jeden i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. Jest to piosenka tytułem "strach_(tragedy)", której wykonawcą jest olamonola_and_madmike. W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała pliku audio 15-olamonola_and_madmike-strach_(tragedy)-kob do dziś. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które z miejsca zdobywają serca słuchaczy. Jednym z takich twórców jest olamonola_and_madmike, a tegoroczny hit strach_(tragedy) jest obecnie szeroko komentowany w świecie muzyki, a popularność zawdzięcza znakomitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Zapewne chciałbyś sam przekonać się, jak brzmi 15-olamonola_and_madmike-strach_(tragedy)-kob? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, przez co ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku możesz być trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o strach_(tragedy), a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Nie wiesz, gdzie odszukać tę piosenkę olamonola_and_madmike? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdego kawałka z tego serwisu. Właśnie dzisiaj skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, gdzie poszukiwałeś darmowych piosenek - znajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą ogromnie rozbudowaną bazą utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu hasła, dla przykładu 15-olamonola_and_madmike-strach_(tragedy)-kob, dostaniesz wyniki, z których zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do strony z możliwością pobrania na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej porcji muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę proste, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych kawałków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj