Kolęda - Krawczyk - Medrcy Swiata Monarchowie

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:07
Data dodania: 02.12.2010 14:09:15
Rozmiar pliku: 3,77 MB
Tagi: Kolęda, Krawczyk, Medrcy Swiata Monarchowie, medrcy, swiata, monarchowie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kolęda_-_Krawczyk_-_Medrcy_Swiata_Monarchowie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje trzy i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i siedem sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa Kolęda, której tytuł brzmi Krawczyk. W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Userzy ocenili ten plik już jeden raz, a średnia ocen wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Kolęda - Krawczyk - Medrcy Swiata Monarchowie do dnia dzisiejszego. Nikt dotychczas nie raczył skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Krawczyk, której autorem jest Kolęda, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Kolęda - Krawczyk - Medrcy Swiata Monarchowie, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niezwykle sprytnych do realizacji tricków, poprzez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na telefon Krawczyk? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj