WOJCIECH GˇSOWSKI - ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:18
Data dodania: 03.12.2010 13:27:36
Rozmiar pliku: 3,03 MB
Tagi: WOJCIECH GˇSOWSKI, ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ, wojciech, zielone, nad
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

WOJCIECH_GˇSOWSKI_-_ZIELONE_WZGÓRZA_NAD_SOLINˇ.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który wła¶nie odtwarzasz waży trzy i trzy setnych megabajta. Długo¶ć to trzy minuty i osiemna¶cie sekund. Jest to jeden z utworów nagranych przez WOJCIECH GˇSOWSKI, którego tytuł brzmi ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ. Utwór, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie doł±czonego teledysku do tej piosenki. Byli¶by¶my więc szczę¶liwi, gdyby¶ go zaproponował. Odwiedzaj±cy oddali głos na tę piosenkę już jeden raz, a ¶rednia ocen wynosi pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Utwór WOJCIECH GˇSOWSKI - ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ nie został dotychczas ani razu pobrany. Nikt dotychczas nie raczył skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdro¶ci± na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podł±czonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już jaki¶ czas temu odkryli nasz portal - je¶li zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł nosić ze sob± swoj± muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ, której autorem jest WOJCIECH GˇSOWSKI, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie docieraj± na szczyty list przebojów w rozgło¶niach radiowych. Ale ad rem. Je¶li zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w nasz± wyszukiwarkę, a chwilę póĽniej będziesz mógł ¶ci±gn±ć upragniony utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żeby¶ wcale nie musiał zagl±dać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żeby¶ mógł pobrać na dysk upragniony utwór, dla przykładu WOJCIECH GˇSOWSKI - ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ, a póĽniej bez przeszkód miał możliwo¶ć się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, za pomoc± których już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, któr± będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz ¶ci±gn±ć na odtwarzacz mp3 ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ? Pobierz mp3 wła¶nie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyj±¶ muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty s± dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny wysyp ludzi, którzy pragn± profesjonalnie i¶ć w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedy¶ ludzie nie będ± pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ¶ci±gaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj