WOJCIECH GˇSOWSKI - ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:18
Data dodania: 03.12.2010 13:27:36
Rozmiar pliku: 3,03 MB
Tagi: WOJCIECH GˇSOWSKI, ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ, wojciech, zielone, nad
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

WOJCIECH_GˇSOWSKI_-_ZIELONE_WZGÓRZA_NAD_SOLINˇ.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który wła¶nie odtwarzasz waży trzy i trzy setnych megabajta. Długo¶ć to trzy minuty i osiemna¶cie sekund. Jest to jeden z utworów nagranych przez WOJCIECH GˇSOWSKI, którego tytuł brzmi ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ. Utwór, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 25 lipca 2017 roku. Nie ma jak na razie doł±czonego teledysku do tej piosenki. Byli¶by¶my więc szczę¶liwi, gdyby¶ go zaproponował. Odwiedzaj±cy oddali głos na tę piosenkę już jeden raz, a ¶rednia ocen wynosi pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Utwór WOJCIECH GˇSOWSKI - ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ nie został dotychczas ani razu pobrany. Nikt dotychczas nie raczył skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdro¶ci± na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podł±czonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już jaki¶ czas temu odkryli nasz portal - je¶li zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł nosić ze sob± swoj± muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ, której autorem jest WOJCIECH GˇSOWSKI, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie docieraj± na szczyty list przebojów w rozgło¶niach radiowych. Ale ad rem. Je¶li zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w nasz± wyszukiwarkę, a chwilę póĽniej będziesz mógł ¶ci±gn±ć upragniony utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żeby¶ wcale nie musiał zagl±dać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żeby¶ mógł pobrać na dysk upragniony utwór, dla przykładu WOJCIECH GˇSOWSKI - ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ, a póĽniej bez przeszkód miał możliwo¶ć się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, za pomoc± których już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, któr± będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz ¶ci±gn±ć na odtwarzacz mp3 ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINˇ? Pobierz mp3 wła¶nie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyj±¶ muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty s± dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny wysyp ludzi, którzy pragn± profesjonalnie i¶ć w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedy¶ ludzie nie będ± pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ¶ci±gaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj