LysU ft HsT DjObEł-Świąteczna Opowieść

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:27
Data dodania: 06.12.2010 20:55:54
Rozmiar pliku: 4,49 MB
Tagi: LysU ft HsT DjObEł, Świąteczna Opowieść, święta, ksiądz, łoś, mikołaj, cyce, słoń, horror, core, wigilia, hwdp
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

LysU_ft_HsT_DjObEł-Świąteczna_Opowieść.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie słuchasz to około cztery i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia siedem sekund. To jeden z piosenek wykonawcy LysU ft HsT DjObEł, której tytuł brzmi Świąteczna Opowieść. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Piosenka LysU ft HsT DjObEł-Świąteczna Opowieść nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Świąteczna Opowieść, którą wykonuje LysU ft HsT DjObEł, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby LysU ft HsT DjObEł-Świąteczna Opowieść, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niezwykle prostych do zrobienia sztuczek, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na telefon Świąteczna Opowieść? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj