NB#10 - Najebane w głowie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:29
Data dodania: 23.12.2010 23:48:51
Rozmiar pliku: 2,39 MB
Tagi: NB#10, Najebane w głowie, nb10, najebane, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

NB#10_-_Najebane_w_głowie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje dwa i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. Jest to kawałek tytułem "Najebane w głowie", którego autorem jest NB#10. Kawałek w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Utwór NB#10 - Najebane w głowie nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Po ogromnej ilości prób wyszperania kawałka Najebane w głowie, którą stworzył NB10, wpadłeś na perfekcyjne miejsce. Kompletnie banalne ściąganie niezwykłych, darmowych piosenek na komputer, to działka tego portalu. Dzierżymy niesamowicie obszerną bazą kawałków i wykonawców - to hity wielu odrębnych twórców, poza NB10. Jeżeli intryguje Cię ściąganie z Wrzuty, zaspokoimy Twoje potrzeby.

W poszukiwaniu konkretnego utworu, wypróbuj naszą bezawaryjną wyszukiwarkę mp3. Interesuje Cię NB10 - Najebane w głowie? W adekwatne miejsce wprowadź tytuł i autora, po czym wyszukaj - zaraz po tym otrzymasz odpowiedź z pożądanym mp3 do pobrania. To jest zupełnie bezpłatne i łatwiejsze niż myślisz!

Każdego dnia, bez przerwy, baza udostępnianych piosenek zwiększa się - z Waszą nieocenioną pomocą, jako fanów świetnej muzy i użytkowników strony. Zauważyliśmy ostatnio znaczny wzrost ściągania z Wrzuty piosenek NB10. Jesteś jednak przekonany, że pragniesz posłuchać piosenek tego wykonawcy, dla przykładu Najebane w głowie? Pobierz mp3 i przetestuj to sam! To jest za darmo, a może dzięki temu poznasz twórczość kolejnej, wschodzącej gwiazdy świata muzyki.

Wpisując na różnych stronach NB10 - Najebane w głowie mp3 download, internauci nie znajdują nic, ponieważ są kierowani na bezwartościowe strony. Być może nawet tego typu strony nie są złe, udostępniają ściąganie mp3 za opłatą. Korzystając z naszego niezwyczajnego skryptu, jakim jest Wrzuta downloader, zajmujące Ci głowę problemy pójdą w niepamięć. Bezproblemowo wykonasz Najebane w głowie download i w mgnieniu oka zaczniesz radować się ulubioną piosenką.

Wierzymy, że pozostaniesz na naszym portalu przez długi czas i będziesz z niej korzystał zawsze wtedy, kiedy będzie Ci potrzeba mp3 za darmo. A może chcesz poznać twórczość kogoś innego poza NB10? To nie jest żaden problem. Całkiem możliwe, że ich utwory będą bardzo podobne do Najebane w głowie, lecz jest duże prawdopodobieństwo, że jednak będą bardzo różne i nieprzypominające reszty. Twórczość w obecnych czasach niezwykle zróżnicowana, więc nawet jeśli nie spodoba Ci się dany kawałek, inne bezpłatne mp3 okaże się o wiele ciekawsze i w zupełności zadowoli Twój głód muzyczny.

Nasza witryna jest dostępna w zupełności dla każdego. To, że omijasz serwis Wrzuta i z naszą pomocą ściągasz piosenki, nie powoduje tego że chcemy za to pieniądze. Wolisz mp3 NB10 - Najebane w głowie? Pobierz je w tym momencie, zobaczysz że to bardzo łatwe. Jeżeli dokładnie śledzisz transformacje na tym portalu, masz świadomość że cały czas coś modernizujemy. Dzięki temu możesz bez przeszkód i blokad korzystać ze źródła znakomitej, bezpłatnej muzyki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj