20 Pieśń o zmartwychwstaniu

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:28
Data dodania: 26.12.2010 13:01:30
Rozmiar pliku: 10,2 MB
Tagi: powstań, panie, bonum, uczta, baranka, słodkie, brzemię, deo, patri, schola
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

20_Pieśń_o_zmartwychwstaniu.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz słuchasz to około dziesięć i dwa setnych megabajta. Długość to cztery minuty i dwadzieścia osiem sekund. Jest to witryna, na której masz możliwość zapisania na dysk i odtwarzania pliku mp3 20 Pieśń o zmartwychwstaniu. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku 20 Pieśń o zmartwychwstaniu do tego momentu. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - 20 Pieśń o zmartwychwstaniu, którą wykonuje 20 Pieśń o zmartwychwstaniu, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład 20 Pieśń o zmartwychwstaniu, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niezwykle sprytnych do realizacji rozwiązań, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na telefon 20 Pieśń o zmartwychwstaniu? Ściągnij mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojej biblioteki utworów i poznanie nowych wykonawców. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Być może myślisz o tym, aby ludzie w przyszłości pobierali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj