KAPITAN NEMO - Idę Wciaż do Ciebie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:26
Data dodania: 02.01.2011 12:59:05
Rozmiar pliku: 5,69 MB
Tagi: KAPITAN NEMO, Idę Wciaż do Ciebie, kapitan, nemo, idę, wciaż, do, ciebie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KAPITAN_NEMO_-_Idę_Wciaż_do_Ciebie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz zajmuje pięć i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia sześć sekund. To piosenka o tytule "Idę Wciaż do Ciebie", której autorem jest KAPITAN NEMO. Plik mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Jeszcze nikt nie pobrał nigdy pliku KAPITAN NEMO - Idę Wciaż do Ciebie. Żaden odwiedzający jeszcze nie raczył dodać komentarza do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bez problemów zjednują sobie tłumy wiernych sympatyków, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty, aby tylko wesprzeć ukochanego artystę. Podobnie jest, jeśli chodzi o Idę Wciaż do Ciebie, wykonywanym przez KAPITAN NEMO. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pozostawmy opinie ludzi za plecami, gdyż zapewne chcesz poznać KAPITAN NEMO - Idę Wciaż do Ciebie? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a przekonasz, dlaczego ten kawałek zbiera same dobre opinie wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, którego słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Idę Wciaż do Ciebie, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz na różnych portalach kawałka KAPITAN NEMO? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdego kawałka z serwisu Wrzuta. Od dziś na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych portali - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej bardzo mocno rozbudowanej bazy kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu hasła, jak choćby KAPITAN NEMO - Idę Wciaż do Ciebie, pojawią się wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w stacjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem jest ściągnięcie sporej porcji darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj