Red Hot Chilli Peppers - Otherside (Franky Ripp...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:41
Data dodania: 02.01.2011 14:08:19
Rozmiar pliku: 8,43 MB
Tagi: Red Hot Chilli Peppers, Otherside (Franky Ripp..., red, hot, chilli, peppers, otherside, franky, ripper, edit, electro, house
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Red_Hot_Chilli_Peppers_-_Otherside_(Franky_Ripp....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje osiem i czterdzieści trzy setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Red Hot Chilli Peppers, której nazwa to Otherside (Franky Ripp.... W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Red Hot Chilli Peppers - Otherside (Franky Ripp... nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Otherside (Franky Ripp..., której autorem jest Red Hot Chilli Peppers, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Red Hot Chilli Peppers - Otherside (Franky Ripp..., a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do wykonania rozwiązań, poprzez które błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na telefon Otherside (Franky Ripp...? Pobierz mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnej biblioteki piosenek oraz odkrycie nowych wykonawców. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj