Kombi - Słodkiego Miłego Życia

Aktualna ocena: 4.6 / 5 (46 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:04
Data dodania: 02.01.2011 21:37:38
Rozmiar pliku: 4,64 MB
Tagi: Kombi, Słodkiego Miłego Życia, slodkiego, milego, zycia, rock, 1990
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kombi_-_Słodkiego_Miłego_Życia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który aktualnie słuchasz to cztery i sześćdziesiąt cztery setnych megabajta. A jego długość to pięć minut i cztery sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Kombi, której nazwa brzmi Słodkiego Miłego Życia. Utwór mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już czterdzieści sześć razy, a średnia ocen wynosi aktualnie cztery i pięćdziesiąt siedem setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do tej pory żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku audio Kombi - Słodkiego Miłego Życia. Plik mp3 Słodkiego Miłego Życia został skomentowany już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~hubertb75 10.12.2015
    fajna jest piosenka bo jednak kombi czatu daje i bardzo mi się podoba
  • ~Miśka013 02.12.2012
    średnio mi się podoba ;/
  • ~dziak 05.02.2012
    slaba piosenka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy jest w stanie odkryć twórczość coraz to nowych muzyków, również dzięki portalom analogicznym do naszego, na których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Kombi - Słodkiego Miłego Życia. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Kombi jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie nowych fanów, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Słodkiego Miłego Życia, świetna kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie bezpłatne. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tutaj jest tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także szybko i bezpłatnie.

Jeżeli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, wybierz Słodkiego Miłego Życia, w wykonaniu Kombi. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiego powodu Kombi - Słodkiego Miłego Życia jest obecnie na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta tworzy przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj