LAID BACK - High Society Girl

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:16
Data dodania: 05.01.2011 19:34:01
Rozmiar pliku: 6,84 MB
Tagi: LAID BACK, High Society Girl, laid, back, high, society, girl, pop
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

LAID_BACK_-_High_Society_Girl.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który aktualnie odtwarzasz to około sześć i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i szesnaście sekund. Jest to jeden z utworów nagranych przez LAID BACK, którego nazwa to High Society Girl. Plik mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go zaproponował. Jak na razie nikt nie zapisał ani razu pliku mp3 LAID BACK - High Society Girl. Żaden użytkownik jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeśli zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu High Society Girl. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest LAID BACK - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego kawałków gości na licznych eventach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu LAID BACK - High Society Girl, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia tricków, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 High Society Girl? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj