DnB set - Cj Miguel

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (15 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 39:43
Data dodania: 06.01.2011 13:54:32
Rozmiar pliku: 90,9 MB
Tagi: DnB set, Cj Miguel, dnb, set, drum, and, bass, miguel
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DnB_set_-_Cj_Miguel.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz zajmuje dziewięćdziesiąt i dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzydzieści dziewięć minut i czterdzieści trzy sekundy. Jest to kawałek o tytule "Cj Miguel", którego wykonawcą jest DnB set. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo wdzięczni, jak byś takowy zaproponował. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już piętnaście razy, a średnia ocen jest równa cztery i trzynaście setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Utwór DnB set - Cj Miguel nie został do dziś ani razu pobrany. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się DnB set - Cj Miguel. Czy warto przesłuchać ten utwór?

DnB set bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć utworom. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Cj Miguel, genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych utworów, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tu na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie bezpłatne. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem utworu - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także szybko i za darmo.

Jeśli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Cj Miguel, w wykonaniu DnB set. Nie czekaj, aż DnB set - Cj Miguel stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. DnB set nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj