Czarne oczy masz - Okej (nowość disco polo 2011)

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (21 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:35
Data dodania: 06.01.2011 14:31:49
Rozmiar pliku: 8,19 MB
Tagi: Czarne oczy masz, Okej (nowość disco polo 2011), nowość, disco, polo, 2011, hit, super, muza, czarne, oczy, masz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Czarne_oczy_masz_-_Okej_(nowość_disco_polo_2011).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie słuchasz to około osiem i dziewiętnaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści pięć sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa Czarne oczy masz, którego nazwa to Okej (nowość disco polo 2011). Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już dwadzieścia jeden razy, a średnia ocen jest aktualnie równa cztery i siedemdziesiąt sześć setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Czarne oczy masz - Okej (nowość disco polo 2011) jak na razie. Plik mp3 Okej (nowość disco polo 2011) został skomentowany już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~ciuch 11.06.2012
  ujdzie
 • ~damiann1990 09.04.2011
  elegancko :P)
  hehe
 • ~zagram. 05.02.2011
  Sup3R!!! ;)

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Mamy dla Ciebie mnóstwo bezpłatnych piosenek, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Okej (nowość disco polo 2011)? Pobierz mp3 w jednej chwili, to prostsze niż sądziłeś.

Czarne oczy masz to lubiany oraz znany twórca w świecie muzyki. Nagrywane przez niego kawałki błyskawicznie stają się rozchwytywanymi hitami. Nie inaczej stało się z Okej (nowość disco polo 2011). Download tego utworu możesz przeprowadzić na naszej stronie. To tylko kilka kliknięć, które dzielą Cię od radowania się tą piosenką, bez potrzeby odwiedzania Wrzuty czy innych witryn.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Pewnie chcesz włączyć piosenki na wieży albo w telefonie? Więc nie czekaj - ściągnij Czarne oczy masz - Okej (nowość disco polo 2011) i włączaj ją gdziekolwiek chcesz, bez żadnych trudności.

Co istotne, nie chcemy żadnych pieniędzy za udostępnienie mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest całkowicie za darmo, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz uczynić niczego poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Ściąganie hitów z Wrzuty to dobre wyjście dla ludzi, którzy pragną najpierw posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, a dopiero po tym to zakupić.

Nie bierz piosenek po omacku i nie rób nieporządku na komputerze - przesłuchaj darmowe mp3, nim je pobierzesz. Jeżeli taki utwór Ci się nie spodoba, zawsze jesteś w stanie kliknąć na inny. Ale Okej (nowość disco polo 2011), którego twórcą jest Czarne oczy masz, znajduje się od niedawna na topie - nie pozostań w tyle i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj