Basta - Zawsze już będę

Aktualna ocena: 4.9 / 5 (7 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:00
Data dodania: 10.01.2011 22:07:56
Rozmiar pliku: 3,66 MB
Tagi: Basta, Zawsze już będę
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Basta_-_Zawsze_już_będę.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz ma rozmiar trzy i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i zero sekund. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez Basta, którego nazwa brzmi Zawsze już będę. Utwór mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Użytkownicy ocenili ten utwór już siedem razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i osiemdziesiąt sześć setnych, w skali od 1 do 6. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku Basta - Zawsze już będę do tego momentu. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Zawsze już będę. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Stworzył ją Basta - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany kawałek, na przykład Basta - Zawsze już będę, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz wrzucić na telefon Zawsze już będę? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj