PAULLA - CZARNE DNIE I BIALE NOCE

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:08
Data dodania: 15.01.2011 21:49:13
Rozmiar pliku: 7,19 MB
Tagi: PAULLA, CZARNE DNIE I BIALE NOCE, dlugi235, czarne, dnie, biale, noce
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

PAULLA_-_CZARNE_DNIE_I_BIALE_NOCE.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który aktualnie słyszysz to około siedem i dziewiętnaście setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i osiem sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez PAULLA, której tytuł brzmi CZARNE DNIE I BIALE NOCE. W czwartek, 24 kwietnia 2014 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku audio PAULLA - CZARNE DNIE I BIALE NOCE. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład CZARNE DNIE I BIALE NOCE. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest PAULLA - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby PAULLA - CZARNE DNIE I BIALE NOCE, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka bardzo sprytnych do realizacji tricków, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Wolisz wrzucić na telefon CZARNE DNIE I BIALE NOCE? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojego zbioru utworów oraz odkrycie nowych muzyków. A może będzie także tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Masters-dlaczego nie odbierasz
Masters-dlaczego nie odbierasz
Teledysk GrubSon - Na szczycie (official video)
GrubSon - Na szczycie (official video)
Teledysk Mateusz Mijal - Coś na później
Mateusz Mijal - Coś na później

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj