Within Temptation - Faster (New!)

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (27 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:24
Data dodania: 21.01.2011 23:42:54
Rozmiar pliku: 10,1 MB
Tagi: Within Temptation, Faster (New!), within, temptation, faster, rock, metal, symphonic, gothic, unforgiven
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Within_Temptation_-_Faster_(New!).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około dziesięć i jeden setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez Within Temptation, którego nazwa brzmi Faster (New!). W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego pliku mp3. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, jak byś takowy dodał. Odwiedzający ocenili ten utwór już dwadzieścia siedem razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i trzydzieści siedem setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Within Temptation - Faster (New!) do tego momentu. Piosenka Faster (New!) została skomentowana już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~anty Rav 12.12.2012
    Ty jesteś nudny
  • ~nik 25.08.2012
    inh uuutfcx
  • ~rav 02.06.2012
    zbyt nudne

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko blaknie - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Within Temptation - Faster (New!). Czemu właśnie ten utwór?

Within Temptation jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Faster (New!), niezwykła empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie powinieneś obawiać się o jakieś opłaty - całość udostępnionych u nas empetrójek jest zupełnie bezpłatna, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie można spotkać na analogicznych portalach. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i za free. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Faster (New!), autorstwa Within Temptation. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiej przyczyny Within Temptation - Faster (New!) jest teraz trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten muzyk nagrywa hit za hitem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj