Magda Anioł - Zaufaj Panu już dziś!

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (36 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:04
Data dodania: 25.01.2011 09:25:34
Rozmiar pliku: 3,73 MB
Tagi: Magda Anioł, Zaufaj Panu już dziś!, magda, zaufaj, panu, juz, religijne, piosenki, pan
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Magda_Anioł_-_Zaufaj_Panu_już_dziś!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który właśnie masz uruchomioną to około trzy i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i cztery sekundy. Słuchasz utwór tytułem "Zaufaj Panu już dziś!", którego autorem jest Magda Anioł. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Odwiedzający ocenili ten kawałek już trzydzieści sześć razy, a średnia ocen wynosi cztery i trzydzieści sześć setnych, w skali od jeden do sześć. Plik Magda Anioł - Zaufaj Panu już dziś! nie został jeszcze nigdy pobrany. Utwór Zaufaj Panu już dziś! został skomentowany już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~natusia9 10.11.2012
  ksia10 ty to lubisz
 • ~Tomek 05.11.2012
  Mirella Pomodle sie za Ciebie
 • ~Mirella 01.07.2012
  czuje unoszące się pierdy słuchając tego!!!
 • ~kasia10 03.03.2012
  super

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu trochę dłużej.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Zaufaj Panu już dziś!. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Magda Anioł - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Magda Anioł - Zaufaj Panu już dziś!, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka bardzo sprytnych do zrealizowania chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz skopiować na telefon Zaufaj Panu już dziś!? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie myślisz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj