Bastir - Męski pogląd feat. Łagodny

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:27
Data dodania: 09.02.2011 19:16:26
Rozmiar pliku: 2,24 MB
Tagi: Bastir, Męski pogląd feat. Łagodny, męski, pogląd, feat, łagodny, rap, hip, hop, nielegal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bastir_-_Męski_pogląd_feat._Łagodny.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar dwa i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia siedem sekund. To jeden z dzieł autorstwa Bastir, którego tytuł brzmi Męski pogląd feat. Łagodny. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nikt nie dodał dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Do tej pory żadna osoba nie pobrała ani razu pliku mp3 Bastir - Męski pogląd feat. Łagodny. Żadna osoba do dziś nie miał ochoty skomentować tego pliku audio, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Męski pogląd feat. Łagodny, którą wykonuje Bastir, znany z tworzenia utworów, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się codziennie. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, na przykład Bastir - Męski pogląd feat. Łagodny, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do wykonania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz przerzucić na telefon Męski pogląd feat. Łagodny? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ ludzi, którzy pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj