Rozkwitały p±ki białych róż

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (19 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:33
Data dodania: 12.02.2011 17:17:46
Rozmiar pliku: 4,16 MB
Tagi: patriotyczne, polskie
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rozkwitały_p±ki_białych_róż.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, któr± wła¶nie słyszysz to cztery i szesna¶cie setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzydzie¶ci trzy sekundy. Znajdziesz tu piosenka Rozkwitały p±ki białych róż do ¶ci±gnięcia.We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego kawałka. Będziemy zatem niezwykle szczę¶liwi, je¶li by¶ go dodał. Userzy ocenili ten kawałek już dziewiętna¶cie razy, a ¶rednia ocen jest aktualnie równa cztery i trzydzie¶ci siedem setnych, w skali od jeden do sze¶ć. Żaden odwiedzaj±cy nie ¶ci±gn±ł pliku mp3 Rozkwitały p±ki białych róż do dnia dzisiejszego. Utwór został skomentowany już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~Usurper 04.05.2012
    Najlepiej za¶piewana piosenka, ¶wietna...
  • ~nickk 25.01.2012
    ¦piwałam to na występie piosenki patriotycznej zajełam 2 miejsce
  • Dorian725 02.12.2011
    taaaka, samba sikoreczka..

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wej¶ć do ¶wiata muzyki? Czeka na Ciebie ogrom darmowych kawałków, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Rozkwitały p±ki białych róż? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Rozkwitały p±ki białych róż to lubiany i znany wykonawca sceny muzycznej. Jego utwory w mgnieniu oka docieraj± na szczyty list przebojów. Podobnie jest z Rozkwitały p±ki białych róż. Download pliku mp3 najłatwiej przeprowadzić wła¶nie tu. Jedynie kilka kliknięć wystarczy, żeby¶ mógł omin±ć Wrzutę i inne witryny, aby słuchać tego utworu.

Nasze darmowe mp3 daj± Ci możliwo¶ć słuchania muzyki dokładnie w miejscu, gdzie pragniesz. Lubisz posłuchać utworów w odtwarzaczu albo na wieży? Nic łatwiejszego - ¶ci±gnij Rozkwitały p±ki białych róż i wł±czaj j± gdzie zechcesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie pobieramy żadnych opłat za dawanie mp3 do pobrania. Wszystko jest zupełnie za darmo, wystarczy że wybierzesz przebój i ¶ci±gniesz go, nie płac±c za to ani grosza. ¦ci±ganie piosenek z Wrzuty to znakomite wyj¶cie dla tych, którzy pragn± przedtem posłuchać dan± piosenkę lub konkretn± płytę, a w następstwie tego to zakupić.

Nie ¶ci±gaj niczego po omacku i nie za¶miecaj sobie komputera - przesłuchaj darmowe mp3 przed jego ¶ci±gnięciem. Je¶li dany kawałek nie wpasuje się w Twój gust, w każdej chwili możesz klikn±ć na inny. Jednakże Rozkwitały p±ki białych róż, autorstwa Rozkwitały p±ki białych róż, jest teraz bardzo popularny - nie zostań w tyle i bez żadnych problemów skorzystaj z naszego znakomitego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj