Irena Jarocka - Kocha sie raz

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:12
Data dodania: 27.02.2011 11:12:33
Rozmiar pliku: 4,38 MB
Tagi: Irena Jarocka, Kocha sie raz, irena, jarocka, kocha, sie, raz, disco, polo, 1999
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Irena__Jarocka_-_Kocha_sie_raz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz posiada rozmiar cztery i trzydzieści osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwanaście sekund. To utwór tytułem "Kocha sie raz", którego autorem jest Irena Jarocka. Utwór mp3, który aktualnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Odwiedzający oddali głos na ten plik już pięć razy, a średnia głosów wynosi cztery i dwadzieścia setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Irena Jarocka - Kocha sie raz nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Irena Jarocka - Kocha sie raz to utwór, który staje się coraz bardziej popularny, nie tylko wśród wielbicieli tego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Irena Jarocka potrafi napisać chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu parę perełek dla siebie. To nie jedynie taki rodzaj muzyki, który reprezentuje Irena Jarocka - Kocha sie raz, ale również wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie muszą to być głośne domówki. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie przesłuchasz w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy doceniają czystość i świetne brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Kocha sie raz? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Prawie tak samo jest na innych stronach, zatem z pewnością sobie z tym poradzisz. Lecz jednak mamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie zwiększać kolekcję darmowych utworów, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, z całą pewnością bardzo szybko znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj