Paula Paula Marciniak - Dziś Jesteś Niebem

Aktualna ocena: 4 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:22
Data dodania: 04.04.2011 16:59:20
Rozmiar pliku: 3,12 MB
Tagi: Paula Paula Marciniak, Dziś Jesteś Niebem
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Paula_Paula_Marciniak_-_Dziś_Jesteś_Niebem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Podobne pliki mp3

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży trzy i dwanaście setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Paula Paula Marciniak, której tytuł to Dziś Jesteś Niebem. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś go dodał. Userzy oddali głos na ten utwór już jeden raz, a średnia głosów jest równa cztery i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Jak na razie żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego Paula Paula Marciniak - Dziś Jesteś Niebem. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy może odkryć twórczość nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, z których każdy może ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Paula Paula Marciniak - Dziś Jesteś Niebem. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Paula Paula Marciniak jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Dziś Jesteś Niebem, genialna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natrafisz tu na żadne pułapki albo ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które można napotkać na podobnych witrynach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tu jest tylko czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Dziś Jesteś Niebem, której autorem jest Paula Paula Marciniak, to znakomita muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie trend na słuchanie Paula Paula Marciniak - Dziś Jesteś Niebem i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Paula Paula Marciniak nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj