Asia Ash & Remo - Brighter

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (104 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:41
Data dodania: 14.04.2011 16:16:55
Rozmiar pliku: 5,07 MB
Tagi: Asia Ash & Remo, Brighter, asia, ash, remo, dance, hot, single, music
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Asia_Ash_&_Remo_-_Brighter.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje pięć i siedem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści jeden sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Asia Ash & Remo, której tytuł to Brighter. Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Jakiś użytkownik zaproponował już teledysk do tej piosenki i możesz go odtworzyć w górnej części strony. Odwiedzający ocenili ten plik już sto cztery razy, a średnia ocen wynosi cztery i dziesięć setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Piosenka Asia Ash & Remo - Brighter nie została jeszcze ani razu pobrana. Piosenka Brighter została skomentowana już siedemnaście razy.
Przepisz kod z obrazka
 • kacper355 11.02.2014
  słabe
 • ~d 14.12.2012
  *cenzura* na maxa
 • ~re 11.04.2012
  *cenzura*
 • Andrew__AA 05.04.2012
  wowwwwwww...
 • ~ayshia59 10.02.2012
  Nuuda -.-
 • ~N56ok 04.02.2012
  NAWET NAWET DO perfekcji troszke brakuje:)
 • MaJsZi 11.01.2012
  udzie
 • ~slabe 12.07.2011
  bardzo
 • ~bobik 04.07.2011
  mmmmmm:)fajne dosyć
 • ~Angii 03.07.2011
  fajnnee :)
 • ~Agu$ 25.06.2011
  sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 • ~daktyl 21.06.2011
  dobre
 • ~SaNdRuNiA 21.06.2011
  SuPcIo!
 • ~Chadziukowa 14.06.2011
  fajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjne XD
 • ~argo1998 13.06.2011
  Da się zniesc
 • ~Pusio 12.06.2011
  nie no fajne , fajne ;D
 • ~martynas45 11.06.2011
  spoko nuta;)

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bardzo szybko zdobywają tłumy nowych sympatyków, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ulubionego twórcę. Jednym z takich twórców jest Asia Ash & Remo, a tegoroczny hit Brighter to mistrzowski poziom w dziedzinie tworzenia muzyki, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

A może osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Asia Ash & Remo - Brighter? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ten utwór zbiera same dobre opinie między krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w kwestii muzycznych trendów. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Brighter, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz na różnych stronach kawałka Asia Ash & Remo? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz szukać darmowych hitów na nieciekawych, podejrzanych serwisach - znajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie pojemnej bazy przebojów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Asia Ash & Remo - Brighter, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Twój ruch. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem będzie pobranie sporej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, wspaniałymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj