Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej - Zmartwychwstał Pan

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:04
Data dodania: 14.04.2011 17:47:07
Rozmiar pliku: 4,16 MB
Tagi: Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej, Zmartwychwstał Pan, pan, religijna, mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wspólnota_Miłości_Ukrzyżowanej_-_Zmartwychwstał_Pan.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży cztery i szesnaście setnych megabajta. A jego długość to sześć minut i cztery sekundy. Słuchasz kawałek tytułem "Zmartwychwstał Pan", którego wykonawcą jest Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Piosenka Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej - Zmartwychwstał Pan nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy może poznać twórczość coraz to nowych artystów, również dzięki portalom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej - Zmartwychwstał Pan. Czemu właśnie ten kawałek?

Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Tak jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Zmartwychwstał Pan, genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tu na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń stronami - tutaj jest jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Zmartwychwstał Pan, której autorem jest Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej, to fantastyczna piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej - Zmartwychwstał Pan stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten artysta produkuje hit za hitem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj