Piosenki Dla Dzieci - Mix Dla Dzieci (Rudzion's mix)

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (111 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 09:44
Data dodania: 15.04.2011 09:50:11
Rozmiar pliku: 22,3 MB
Tagi: Piosenki Dla Dzieci, Mix Dla Dzieci (Rudzion's mix), piosenki, dla, dzieci, mix, rudzions, misia, kotek
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Piosenki_Dla_Dzieci_-_Mix_Dla_Dzieci_(Rudzion's_mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje dwadzieścia dwa i trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to dziewięć minut i czterdzieści cztery sekundy. Jest to kawałek o tytule "Mix Dla Dzieci (Rudzion's mix)", którego autorem jest Piosenki Dla Dzieci. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już sto jedenaście razy, a średnia ocen wynosi aktualnie cztery i dwadzieścia pięć setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Piosenka Piosenki Dla Dzieci - Mix Dla Dzieci (Rudzion's mix) nie została jeszcze nigdy pobrana. Utwór Mix Dla Dzieci (Rudzion's mix) został skomentowany już sześć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~vfsyug 16.09.2012
  *cenzura*
 • ~ecwZYjKbpsfaCIi 26.07.2011
  IV9eBh krmnbbaizflw
 • ~fsSiLSBLjl 26.07.2011
  h5mSnA hfadltkupbvp
 • ~HJalRXTPeu 23.07.2011
  hg2MtJ jvcdrunyaikv
 • ~RuTfsPffulTvCN 23.07.2011
  Stands back from the keyboard in aamemznet! Thanks!
 • ~kZNFuYTtcd 23.07.2011
  Gee whiz, and I touhght this would be hard to find out.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Mix Dla Dzieci (Rudzion's mix). Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Piosenki Dla Dzieci - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele jego kawałków gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, na przykład Piosenki Dla Dzieci - Mix Dla Dzieci (Rudzion's mix), a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia chwytów, przez które błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś przerzucić na telefon Mix Dla Dzieci (Rudzion's mix)? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnej biblioteki utworów i poznanie nowych gwiazd. A może będzie również tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj