MC Daro - Zielonooka i jasnowłosa (WWW.DISCOPO...

Aktualna ocena: 5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:15
Data dodania: 15.04.2011 11:56:00
Rozmiar pliku: 2,98 MB
Tagi: MC Daro, Zielonooka i jasnowłosa (WWW.DISCOPO..., zielonooka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

MC_Daro_-_Zielonooka_i_jasnowłosa_(WWW.DISCOPO....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz ma rozmiar dwa i dziewięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i piętnaście sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa MC Daro, którego nazwa brzmi Zielonooka i jasnowłosa (WWW.DISCOPO.... Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Userzy ocenili tę piosenkę już dwa razy, a średnia głosów jest równa pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka MC Daro - Zielonooka i jasnowłosa (WWW.DISCOPO... nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni twórcy, którzy bardzo szybko zdobywają rzesze nowych słuchaczy, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego artysty. Takim muzykiem jest właśnie MC Daro, a tegoroczny hit Zielonooka i jasnowłosa (WWW.DISCOPO... to mistrzostwo w dziedzinie komponowania muzyki, a to głownie przez znakomite brzmienie i dobrą jakość dźwięku.

A może osobiście pragniesz się dowiedzieć, czym jest MC Daro - Zielonooka i jasnowłosa (WWW.DISCOPO...? Ściągnij mp3 z naszej strony, a przekonasz, przez co ten utwór zbiera same przychylne recenzje między krytykami i słuchaczami. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Zielonooka i jasnowłosa (WWW.DISCOPO..., a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka MC Daro? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to znakomity sposób. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnej piosenki z serwisu Wrzuta. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych piosenek na nieciekawych, podejrzanych portalach - znajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle pojemnego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki MC Daro - Zielonooka i jasnowłosa (WWW.DISCOPO..., dostaniesz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do pobrania czekają właśnie na Twój ruch. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie sporej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę proste, kilka kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi empetrójkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj